FABRYKA

MEBLI KRISMAR

Nowoczesna firma o profilu produkcyjno-handlowym działająca w sektorze mebli skrzyniowych.

o firmie

KRISMAR

Początki istnienia firmy KRIS MAR sp.j. sięgają 1994 roku, kiedy to rozpoczęto produkcję mebli kuchennych z płyty wiórowej. W kolejnych latach, w wyniku dynamicznego rozwoju parku maszynowego uruchomiono produkcję frontów MDF oklejanych folią PCV oraz wdrożono technologię wykańczanie krawędzi – softforming. W 2001 roku spółka wprowadziła system opłaszczowania listew profilowych, co automatycznie wpłynęło na rozpoczęcie produkcji frontów ramowo-płycinowych, a w dalszym kroku patynowania frontów MDF/PVC. Przez wiele lat działalności przedsiębiorstwo wyspecjalizowało się w produkcji elementów meblowych, które wykorzystywane są również do produkcji własnej mebli kuchennych, pokojowych, sypialni oraz mebli łazienkowych. 

 

To właśnie dzięki samodzielnej produkcji komponentów meblowych (fronty, listwy, płyta finish) oraz współpracy z zagranicznymi kontrahentami firma z powodzeniem rozwijała wzornictwo mebli, zwiększając tym swoją elastyczność w zakresie terminów realizacji i eliminując konieczność magazynowania komponentów. Obecnie spółka zatrudnia 418 pracowników i dysponuje trzema nowoczesnymi zakładami produkcyjnymi. Dzięki szerokim możliwościom w zakresie produkcji mebli skrzyniowych zasięg działania firmy KRIS MAR sp.j. obejmuje już prawie cały świat (Europa, Ameryka, Afryka, Australia).

technologia

PARK MASZYNOWY

Inwestujemy tylko w najlepsze i sprawdzone rozwiązania, dlatego na przestrzeni ostatnich lat stworzyliśmy bardzo nowoczesny i wydajny park maszynowy, który sprosta oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających klientom.

zatrudniamy ponad 400 pracowników

3 nowoczesne zakłady produkcyjne

eksportujemy meble na 4 kontynenty

technologia

PARK MASZYNOWY

Inwestujemy tylko w najlepsze i sprawdzone rozwiązania, dlatego na przestrzeni ostatnich lat stworzyliśmy bardzo nowoczesny i wydajny park maszynowy, który sprosta oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających klientom.

zatrudniamy ponad 400 pracowników

3 nowoczesne zakłady produkcyjne

eksportujemy meble na 4 kontynenty

wieloletnie

DOŚWIADCZENIE

Jako producent mebli możemy pochwalić się wieloletnim doświadczeniem w obsłudze zróżnicowanych kanałów sprzedaży, począwszy od dużych zagranicznych sieci, po indywidualne salony meblowe.

projektujemy z pasją

DESIGN

Staramy się o to, żeby nasze meble były tworzone zgodnie z najnowszymi trendami i pięknie się prezentowały, ale przywiązujemy także uwagę do ich funkcjonalności. Doświadczony dział projektowo-technologiczny dba o to, aby nasze produkty należycie spełniały funkcje przechowywania, łatwego użytkowania i ergonomii. Dzięki wieloletniej współpracy z klientami zagranicznymi jesteśmy w stanie profesjonalnie obsłużyć firmy zlecające seryjną produkcję mebli pod własny projekt lub chcących poszerzyć aktualne portfolio produktowe.

dbamy o środowisko

EKOLOGIA

W ramach prowadzonej działalności podejmujemy szereg inicjatyw, mających na celu osiągnięcie harmonii i równowagi z otoczeniem, dbając tym samym o środowisko naturalne oraz relacje społeczne.

Stosujemy wyłącznie materiały o wysokich parametrach technicznych od zaufanych i sprawdzonych dostawców, nieustannie udoskonalając procesy produkcyjne, co w efekcie pozwala nam produkować meble przyjazne środowisku naturalnemu.

Firma KRIS – MAR s.j posiada aktualne, określone w Prawie Ochrony Środowiska oraz Ustawie o odpadach pozwolenia. W każdym z trzech zakładów produkcyjnych prowadzona jest segregacja odpadów, które przekazywane są uprawnionym odbiorcom. Przy produkcji mebli stosowane są kleje wodne nie zawierające szkodliwych składników. Wszystkie kotłownie zakładowe opalane są ekologiczną biomasą.

Oszczędność energii ma dla nas wielowymiarowe znaczenie, dlatego efektywność energetyczną rozpatrujemy również pod kątem najwyższej jakości powietrza, wody i innych mediów. Spółka KRIS – MAR s.j. przyjęła określoną politykę, polegającą na identyfikacji obszarów wymagających pierwszorzędnych działań w zakresie efektywności energetycznej, planowania działań i opracowywania audytów energetycznych oraz wdrażania podjętych zamierzeń.

POLECAMY

inspiracje
do pobrania
gdzie kupić
newsletter
mapa strony

Krismar 2018 ® | KRS: 0000078354 | NIP: 578-10-08-015 | REGON: 170229660

SOCIAL MEDIA

Pin It on Pinterest

Share This